لیست تیم ملی والیبال اعلام شد، جدایی پیمان اکبری از کادر فنی

به گزارش آفتاب صبا، به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، با اعلام ولادیمیر آلکنو سرمربی تیم ملی والیبال ایران، این تیم با حضور 17 بازیکن یعنی میلاد عبادی پور، رضا عابدینی، سعید معروف، سیدمحمد موسوی، پوریا فیاضی، محمدرضا حضرت پور، مسعود غلامی، امیر غفور، صابر کاظمی، محمدجواد معنوی نژاد، علی اصغر مجرد، علی شفیعی، میثم صالحی، محمدطاهر وادی، آرمان صالحی، امیرحسین اسفندیار و بردیا سعادت در لیگ ملت ها حضور خواهد یافت.

لیست تیم ملی والیبال اعلام شد، جدایی پیمان اکبری از کادر فنی

همچنین همکاران سرمربی تیم ملی در این مسابقات عبارتند از: توماسو توتولو (دستیار اول)، محمدرضا تندروان (دستیار دوم)، سیامک افروزی (پزشک و تراپیست)، نوید مشجری (آنالیزور)، مهدی خباز (بدنساز) و مانلی کسرایی (مترجم).

آلکنو روز گذشته در ابتدای تمرین پنج شنبه پیش از اینکه سوت شروع تمرین را بزند، طی جملات کوتاهی خطاب به بازیکنان و همکارانش در کادر فنی گفت: با توجه به اختیاری که از سوی رئیس فدراسیون دارم، بر اساس احتیاج تیم در مورد بازیکنان و اعضای کادر فنی تصمیم می گیرم. مسئولیت انتخاب با من است.

امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی، پس از دریافت فهرست آلکنو به روابط عمومی فدراسیون والیبال گفت: فهرست تیم ملی را همانگونه که آلکنو اعلام نموده بود، به فدراسیون جهانی ارسال کردیم. البته فدراسیون جهانی پس از جلسه ای که سه شنبه گذشته با مسئولین تیم ها داشت، مجوز داد که تیم ها بتوانند تا زمان ورود به ایتالیا (محل برگزاری لیگ ملت ها) در فهرست 25 نفره خود تغییر ایجاد نمایند. به همین دلیل آلکنو اعلام نمود مهدی مرندی و مرتضی شریفی همچنان در تمرینات حضور داشته باشند. جواد کریمی هم که به دلیل مصدومیت جزئی سعید معروف در چند جلسه تمرین گذشته تیم ملی حضور داشت، قرار شد شنبه هم در اردو حاضر باشد. مصدومیت معروف رفع شده و او شنبه در تمرینات حاضر خواهد بود.

خوش خبر همچنین با تقدیر از عملکرد پیمان اکبری در طول اردوهای تمرینی تیم ملی گفت: اکبری از مربیان ارزشمندی است که طی سال های گذشته برای تیم ملی بسیار زحمت کشید و نقش مؤثری در نتایج کسب شده داشت. این تصمیم آلکنو بر اساس اختیاراتش است که برای لیگ ملت ها اکبری در ترکیب کادر فنی نباشد، ولی آلکنو اظهار امیدواری کرد در صورت افزایش سهمیه بتوانیم در توکیو این مربی ارزنده را همراه داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 خرداد 1400 بروزرسانی: 21 خرداد 1400 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1449

به "لیست تیم ملی والیبال اعلام شد، جدایی پیمان اکبری از کادر فنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیست تیم ملی والیبال اعلام شد، جدایی پیمان اکبری از کادر فنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید