فراخوان بیست و سومین همایش کتاب سال حوزه منتشر شد

به گزارش آفتاب صبا، به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب یران در قم، بیست و سومین همایش کتاب سال حوزه در زمینه علوم اسلامی یا انسانی مرتبط با حوزه دین، از سوی فضلا و علمای حوزوی داخل و خارج کشور، تألیف، ترجمه، تحقیق و تصحیح اثر می پذیرد.

فراخوان بیست و سومین همایش کتاب سال حوزه منتشر شد

در این همایش کتاب های چاپ اول ناشران داخلی در سال 1399 شمسی، کتاب های چاپ اول توسط ناشران خارج از کشور در سال 1439 تا 1441 قمری، یا 2018 تا 2019 میلادی و پایان نامه های سطح4 که در سال 1399 دفاع شده باشد، پذیرفته می شود.

بارگذاری تصویر صورتجلسه دفاع پایان نامه و فایل الکترونیکی پایان نامه با فرمت word یا pdf در هنگام ثبت نام، از جمله شرایط شرکت در بیست و سومین دوره همایش کتاب سال حوزه است.

هر اثر، فقط یک بار می تواند در همایش شرکت داده شود، بنابراین کتاب هایی که قبلا در قالب پایان نامه ، به دبیرخانه همایش ارسال شده و مورد ارزیابی قرار گرفته باشند، پذیرفته نخواهند شد. مگر اینکه محتوای کتاب، نسبت به پایان نامه ارائه شده، بیش از 30 درصد تغییرات و اضافات داشته باشد.

روش ارسال آثار شامل تکمیل فرم مربوطه (به صورت اینترنتی یا مراجعه به دبیرخانه همایش) و ارسال 2 نسخه از اثر به دبیرخانه همایش (پس از ثبت نام و دریافت کد رهگیری) است.

در راستای جهت دهی پژوهش های علمی حوزوی برای پاسخگویی به نیازهای پژوهشی جامعه، محورهای ویژه ای از سوی شورای علمی همایش مورد توجه قرار گرفته که مهمترین آن ابعاد علمی بیانیه گام دوم انقلاب، زن و خانواده، الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، علوم انسانی اسلامی، فضای مجازی آسیب های اجتماعی، جمعیت، اقتصاد مقاومتی، سبک زندگی اسلامی، هنر(فلسفه هنر، هنر در اسلام)، محیط زیست و منابع طبیعی است.

مهلت ارسال آثار تا پایان خردادماه 1400 است و این مهلت تمدید نمی شود. علاقه مندان برای ارتباط بیشتر می توانند به سایت دبیرخانه مراجعه یا با شماره 02532135603 تماس حاصل نمایند. نشانی دبیرخانه نیز قم، جمکران، بلوار انتظار، مرکز مدیریت حوزه های علمیه، دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 8 فروردین 1400 بروزرسانی: 8 فروردین 1400 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1325

به "فراخوان بیست و سومین همایش کتاب سال حوزه منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان بیست و سومین همایش کتاب سال حوزه منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید