(عکس) نامه تهدیدآمیز مربی سابق استقلال

به گزارش آفتاب صبا، مارتین فورکل مربی بدنساز و دستیار وینفرد شفر، سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال در نامه ای خطاب به فدراسیون فوتبال ایران و باشگاه استقلال خواستار دریافت مطالباتش شده است. او تا 9 اردیبهشت به آبی پوشان فرصت داده بود تا 19 هزار دلار باقی مانده اش را بدهند، اتفاقی که تا این لحظه رخ نداده است.

(عکس) نامه تهدیدآمیز مربی سابق استقلال

در متن نامه فورکل که یک هفته پیش ارسال شده، می خوانیم:

موضوع: اطلاع رسانی در مورد آغاز فرآیند انضباطی

ما به موضوع فوق الذکر اشاره داشته و همچنین به تحقیقات اجرا شده توسط فیفا استناد می کنیم که می توانید به وسیله نامه نگاری های قبلی موارد را پیگیری کنید.

با توجه به موارد فوق و مطابق با بند 52 قانون انضباطی فیفا پیگرد قانونی علیه باشگاه استقلال بابت نقض بالقوه موارد زیر را آغاز خواهیم کرد:

بند 15 قانون انضباطی فیفا و بند 64 قانون انضباطی فیفا: عدم احترام به حکمی که توسط یک نهاد، کمیته یا سازمان زیرمجموعه فیفا یا دادگاه داوری بین المللی ورزش (CAS) به تصویب رسیده باشد.

به علاوه مایلیم به اطلاع شما برسانیم که این موضوع در تاریخ 11 می سال 2020 به یکی از اعضای کمیته انصباطی فیفا اعلام خواهد شد.

بر این اساس از طرف نامبرده (باشگاه استقلال) درخواست می گردد حداکثر ظرف مدت 6 روز از زمان ارسال این نامه، ادعای خودش در مورد این موضوع همراه با مدارکی که هرگونه پرداختی را به اثبات برساند به دبیرخانه فیفا ارائه کند. چنانچه در مهلت مقرر اقدامی انجام نگردد، کمیته انضباطی فیفا با استفاده از مستندات موجود در پرونده تصمیم گیری خواهد نمود.

از فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران درخواست می گردد این نامه را به دست باشگاه استقلال برساند.

در زیر تصویر نامه فورکل را مشاهده می کنید:

علی خلف مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال چند روز پیش در این باره گفته بود: حدود 19 هزار دلار از طلب فورکل باقی مانده و باشگاه در کوشش است این مبلغ را به حسابش واریز کند. ما از فیفا زمان می گیریم و پول این مربی را پرداخت می کنیم.

منبع: فرارو
انتشار: 9 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 782

به "(عکس) نامه تهدیدآمیز مربی سابق استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) نامه تهدیدآمیز مربی سابق استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید