عمار حکیم: مخالفت ما با دولت است نه با نظام عراق

به گزارش آفتاب صبا، رهبر جریان حکمت ملی عراق تاکید نمود که مخالفتش تنها با دولت است نه علیه نظام و این مخالفت از جنبه سیاسی و قانون اساسی است.

عمار حکیم: مخالفت ما با دولت است نه با نظام عراق

سید عمار حکیم، رهبر جریان حکمت ملی عراق در جریان دیدارش با رهبران و جوانان در چارچوب فعالیت های دفتر امور جوانان بغداد اعلام نمود: نحوه برخورد جریان حکمت با جوانان ظاهری نیست بلکه از ایمان به انرژی ها و توانایی های جوانان نشأت می گیرد و ما الگوهای رهبری جوانان موفقی را ارائه داده ایم.

وی در ادامه گفت: سخن و تکیه ما بر جوانان شعاری مرحله ای نبوده بلکه یک رویکرد عملی به وسیله توانمندسازی و اعتقاد به توانایی های آنها با وجود هشدارهای بسیاری از گروه های سیاسی است.

عمار حکیم توضیح داد: نظام سیاسی عراق همان نظام پارلمانی است و فعالیت سیاسی به معنای یک اقدام ننگین نیست و جوانان باید به فعالیت سیاسی بپیوندند و طبق آنچه آن را به دیدگاه ها و ایده های خود نزدیک می بینند، صندلی خود را بیابند.

رهبر جریان حکمت ملی عراق خواهان مشارکت در انتخابات و شایسته ترین انتخاب برای تغییر واقعیت کشور شد و نسبت به درخواست ها برای تحریم انتخابات و مقاصد دعوت کنندگان به این تحریم ها هشدار داد. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 5 آبان 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 195

به "عمار حکیم: مخالفت ما با دولت است نه با نظام عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عمار حکیم: مخالفت ما با دولت است نه با نظام عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید