صالحی: از خسروی وفا می خواهم اجازه جدایی به هادی رضایی را ندهد، قهرمانی به چشم برخی ها نیامد

به گزارش آفتاب صبا، لیبروی تیم ملی والیبال نشسته گفت: از رئیس کمیته پارالمپیک تقاضا دارم که اجازه جدایی به هادی رضایی را ندهد، چون خودش می داند که کسی جز رضایی قادر به رقم زدن این افتخارات نیست.

صالحی: از خسروی وفا می خواهم اجازه جدایی به هادی رضایی را ندهد، قهرمانی به چشم برخی ها نیامد

رمضان صالحی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره خداحافظی هادی رضایی از سرمربیگری تیم ملی والیبال نشسته گفت: من از پارالمپیک 2004 آتن در تیم ملی حضور دارم و با شرایطی که دیده ام، معتقدم اگر کسی بتواند این همه افتخار را کسب کند، کسی جز رضایی نیست. یک مربی باید چه کاری انجام بدهد که رضایی تا به امروز انجام نداده است؟ متاسفانه برخی افراد که اتفاقاً از خودِ خانواده والیبال هم هستند، برای رسیدن به منافعشان حاضرند دست به هر کاری بزنند و حتی واقعیت ها و افتخارات تیم ملی با رضایی را نادیده بگیرند. اینها همان کسانی هستند که می گفتند فرید صائبی در پارالمپیک گردشگر بود و در واقع چشم بر روی تلاش و زحمات این مربی هم بستند.

وی افزود: معتقدم هر کسی که می خواهد روی نیمکت تیم ملی بنشیند، باید از امثال من، داود علیپوریان و صادق بیگدلی که سال هاست در این تیم حضور داریم، سطح بالاتری داشته باشد. در حال حاضر که جز رضایی و صائبی کسی در این سطح نیست.

ملی پوش والیبال نشسته ادامه داد: یکی دو نفر را شنیدیم که بابت از دست دادن یک گیم مقابل روسیه در فینال پارالمپیک که اتفاقاً تنها گیم از دست داده در این بازی ها هم بود، انتقاد کردند. مشخص نیست این افراد چه حرفی می گویند و هدف شان چه چیز است. اگر ما همه تیم ها را 3 بر صفر شکست می دادیم، همین افراد می گفتند که پارالمپیک در سطح پایینی برگزار شده و تورنمنت آسانی برای ایران بوده، اما حالا که فقط یک ست آن هم در فینال باخته ایم، نام می کنند که نباید همان یک گیم هم از دست می رفت. ظاهراً همین آقایان توانمندی های بیشتری دارند، اما خب نمی دانم چرا این توانمندی ها را نتوانسته اند در یک تیم باشگاهی هم نشان بدهند.

صالحی نام کرد: 12 نفر با 12 سلیقه، طرز فکر، شرایط فنی و اخلاقی در تیم ملی هستند و هماهنگ کردن این افراد و کسب افتخارات پیاپی با آنها کار بسیار سختی است. من شخصاً از رضایی می خواهم که اگر خسته شده، کمی استراحت کند و سپس به تیم ملی بازگردد. همچنین از خسروی وفا رئیس کمیته پارالمپیک تقاضا دارم که اجازه جدایی به رضایی را ندهد، چون خودش می داند که کسی جز رضایی قادر به رقم زدن این افتخارات نیست.

وی گفت: والیبال نشسته ایران مدیون امثال رضایی، صائبی، معمری، تاروردی زاده و صفری است که از هیچ تلاشی برای کمک به این رشته دریغ نکردند. متاسفانه برخی افراد که افتخاری ندارند، دوست دارند دیده شوند و به همین دلیل خودشان را در کنار نام تیم ملی والیبال نشسته مطرح می کنند.

لیبروی تیم ملی والیبال نشسته گفت: همه منتظر فینال ایران و بوسنی در پارالمپیک بودند، ولی ما خودمان انتظار دیدار با روسیه را می کشیدیم. دلیلش این بود که روس ها قبل از پارالمپیک به ایران آمدند و رضایی در انتها بازی های محبت آمیز گفت که این تیم حریف مان در فینال خواهد بود که همین اتفاق هم افتاد.

صالحی شرح داد: همین افرادی که از دست رفتن یک گیم را دیدند، چرا بالا رفتن پرچم ایران و کسب نام قهرمانی به چشم شان نیامد؟ این نشان می دهد که مسئله جای دیگری است. البته خوشبختانه تعدادی این افراد بسیار کم است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 شهریور 1400 بروزرسانی: 30 شهریور 1400 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1603

به "صالحی: از خسروی وفا می خواهم اجازه جدایی به هادی رضایی را ندهد، قهرمانی به چشم برخی ها نیامد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صالحی: از خسروی وفا می خواهم اجازه جدایی به هادی رضایی را ندهد، قهرمانی به چشم برخی ها نیامد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید