شهردار زنجان به زودی انتخاب می گردد ، استعفای 2 عضو شورای شهر

به گزارش آفتاب صبا، رئیس شورای شهر زنجان با تاکید بر این اقدامات لازم برای انتخاب شهردار در حال اجرا است گفت: تا انتها هفته سوم اسفند شهردار زنجان انتخاب می گردد.

شهردار زنجان به زودی انتخاب می گردد ، استعفای 2 عضو شورای شهر

به گزارش آفتاب صبا به نقل از موج رسا، عباس راشاد با اشاره به موضوع انتخاب شهردار زنجان اظهار کرد: گزینه هایی که برای انتخاب شهردار زنجان مطرح هستند برنامه های خود را ارائه می دهند و برنامه های ارائه شده نیز به صورت کامل مورد آنالیز قرار می گیرد.

وی با اشاره به این که گزینه های شهرداری زنجان همچنان همتیان، یگانه، رفیعی و عباسی هستند توضیح داد: دو نفر از گزینه ها برنامه خود را ارائه دادند و امروز نیز یکی از گزینه ها هم برنامه خود را ارائه داد.

رئیس شورای شهر زنجان با بیان این که تنها یکی از گزینه ها هنوز برنامه خود را ارائه نداده است بیان نمود: در حال حاضر گزینه های مطرح شده در حال آنالیز هستند و بعد از تایید نهایی گزینه های مطرح شده طی یک جلسه ای در چند روز آینده نسبت به انتخاب شهردار زنجان اقدام می گردد.

وی با بیان این که اقدامات لازم برای انتخاب شهردار در حال اجرا است، ادامه داد: تا سرانجام هفته جاری شهردار زنجان به صورت قطعی انتخاب خواهد شد.

راشاد با اشاره به استعفای حمیدرضا حمیدی و اسماعیل دویران از شورای شهر زنجان اظهار داشت: استعفای این دو عضو در جلسه غیرعلنی پذیرفته شده و منتظر معرفی اعضای علی البدل توسط فرمانداری هستیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 637

به "شهردار زنجان به زودی انتخاب می گردد ، استعفای 2 عضو شورای شهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهردار زنجان به زودی انتخاب می گردد ، استعفای 2 عضو شورای شهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید