سفیر پاکستان در روسیه: تدابیر نظامی علیه هند بعید نیست

به گزارش آفتاب صبا، سفیر پاکستان در روسیه با اعلام اینکه تدابیر نظامی علیه هند بعید نیست گفت: فعلاً توجه اسلام آباد معطوف به کوشش های دیپلماتیک است.

سفیر پاکستان در روسیه: تدابیر نظامی علیه هند بعید نیست

به گزارش دفتر منطقه ای آفتاب صبا به نقل از اکسپرس نیوز، قاضی خلیل الله سفیر پاکستان در روسیه در سخنانی اظهار داشت که اسلام آباد احتمال روی آوردن به تدابیر نظامی علیه هند در صورت متشنج شدن اوضاع در منطقه مورد اختلاف کشمیر را بعید نمی داند؛ اما فعلاً توجه خود را معطوف به کوشش های دیپلماتیک نموده است.

سفیر پاکستان در روسیه ضمن بیان این مطلب گفت: در حال حاضر اسلام آباد هیچ واکنش نظامی نسبت به اقدامات اخیر هند در کشمیر نشان نداده است. این کشور قصد رویارویی نظامی را ندارد به همین علت کمیته ویژه ای نیز برای ارائه پیشنهادات در دولت تشکیل شده است.

قاضی خلیل الله در ادامه اضافه کرد: پاکستان هرگز خواستار روی آوردن به تدابیر نظامی علیه هند نیست؛ اما با در نظر داشتن تجربیات گذشته و غیر قابل پیش بینی بودن رفتار هند، آماده هرگونه رویارویی با این کشور را دارد.

لازم به ذکر است در حال حاضر روابط دیپلماتیک بین دو کشور به پایین ترین حد خود رسیده است و پاکستان نیز از اعزام سفیر به هند خودداری نموده است.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 شهریور 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 54

به "سفیر پاکستان در روسیه: تدابیر نظامی علیه هند بعید نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفیر پاکستان در روسیه: تدابیر نظامی علیه هند بعید نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید