سفیر ایران در پاریس: فرانسه جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی را تحویل ایران داد

به گزارش آفتاب صبا، سفیر کشورمان در پاریس خاطرنشان کرد که کار بازخوانی و تحلیل یافته های بازیابی شده از جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی به سرانجام رسیده و جعبه سیاه اکنون طبق مقررات بین المللی به منظور انجام اقدامات بعدی در اختیار طرف ایرانی واقع شده است.

سفیر ایران در پاریس: فرانسه جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی را تحویل ایران داد

با ما همراه باشید و با تور فرانسه از کشور عشاق دیدن کنید و در شهرهای پاریس، مارسی بگردیم و برج ایفل ، موزه لوور و دیگر جذابیت های این شهر زیبا را ببینیم

به گزارش گروه بین الملل آفتاب صبا، بهرام قاسمی سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاریس روز پنج شنبه از خاتمه یافتن کار بازخوانی و تحلیل یافته های بازیابی شده از جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی و تحویل جعبه سیاه به طرف ایرانی اطلاع داد.

بهرام قاسمی طی پیامی که در حساب توئیتری سفارت جمهوری اسلامی ایران در فرانسه نیز منتشر شده، گفت: هیئتی متشکل از مدیران سازمان هواپیمایی کشوری و تعدادی از متخصصین ایرانی که به منظور بازخوانی جعبه های سیاه هواپیمای سانحه دیده اوکراینی در مرکز BEA [تحقیقات سوانح هوایی] فرانسه کار بازخوانی و تحلیل یافته های بازیابی شده راآغاز نموده بودند امروز و پس از چندروز کوشش فشرده به کارخود خاتمه دادند.

وی اضافه کرد: جعبه های سیاه پس از خوانش در اختیار طرف ایرانی قرار گرفته است و طبق استانداردهای بین المللی و تخصصی متعارف، متعاقبا اقدامات لازم بعدی صورت خواهد پذیرفت. دولت فرانسه و بخصوص مرکز BEA پاریس در این مدت همکاری سازنده و حرفه ای مناسبی با هیات ایرانی داشتند.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 914

به "سفیر ایران در پاریس: فرانسه جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی را تحویل ایران داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفیر ایران در پاریس: فرانسه جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی را تحویل ایران داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید