ملاقات رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با سفیر نروژ

به گزارش آفتاب صبا، جلسه ای میان رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام و سفیر نروژ در محل آموزشگاه بین المللی IFBB برگزار گردید.

ملاقات رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با سفیر نروژ

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، سیگوال هاوگه سفیر نروژ در ایران به همراه کنسول سفارت نروژ با حضور در محل آموزشگاه بین المللی IFBB در ایران با رئیس فدراسیون بدنسازی ایران، حسن کرباسی دبیر فدراسیون و محمد امیرعظیمی رئیس کمیته باشگاه ها ملاقات داشتند.

در این ملاقات طرفین در مورد تسهیل در صدور ویزای ملی پوشان پاورلیفتینگ که قرار است حدود بیست روز دیگر در رقابت های دنیای نروژ شرکت نمایند، صحبت کردند و سفیر نروژ در این خصوص قول مساعد داد. در این جلسه بعلاوه درباره همکاری دوجانبه ایران و نروژ در زمینه بدنسازی و پرورش اندام، به ویژه در بخش آموزش صحبت شد.

عبدالمهدی نصیرزاده در بخشی از صحبت های خود با سفیر نروژ گفت: با توجه به این که پرورش اندام ایران سالهاست قهرمان ایران محسوب می گردد و در سطح اول این رشته در دنیا قرار گرفته است، آمادگی داریم تجارب خود را در حیطه بدنسازی و ورزش های قدرتی در اختیار ورزشکاران نروژی قرار دهیم. این جلسه می تواند نقطه شروعی برای این همکاری باشد.

بعلاوه رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام پیشنهاد داد که در آینده ملی پوشان پرورش اندام و پاورلیفتینگ نروژ به ایران سفر نموده و با ملی پوشان ایرانی اردوی مشترکی برگزار نمایند.

سیگوال هاوگه سفیر نروژ هم خطاب به رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام اذعان داشت: امروز متوجه شدم که امکانات بدنسازی و پرورش اندام ایران چقدر خوب است و ایران در شمار قدرت های پرورش اندام دنیا قرار گرفته است. امیدوارم ملی پوشان پاورلیفتینگ ایران در نروژ مسابقات خوبی را پشت سر بگذارند و بدون مشکل به نروژ رفته و به کشور خود بازگردند.

وی در انتها صحبت های خود اعلام نمود: امیدواریم بتوانیم با فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران در آینده همکاری های مثبتی داشته باشیم.

در خاتمه نیز سفیر و کنسول نروژ همراه با مسوولان فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران از امکانات آموزشگاه بین المللی IFBB در ایران بازدید کردند.

بیشتر بخوانید

  • بزرگترین رویداد تاریخ IFBB در هفتاد و پنجمین سالگرد تاسیس/ بیش از 1500 ورزشکار در سانتاسوسانا رقابت می نمایند
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 26 آبان 1400 بروزرسانی: 26 آبان 1400 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1663

به "ملاقات رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با سفیر نروژ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با سفیر نروژ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید