دستگیری یک عضو داعش در پیشاور پاکستان

به گزارش آفتاب صبا، پلیس پاکستان یک عضو وابسته به گروه تروریستی داعش را در این کشور دستگیر کرد.

دستگیری یک عضو داعش در پیشاور پاکستان

به گزارش گروه بین الملل آفتاب صبا، پلیس پاکستان یک عضو وابسته به گروه تروریستی داعش را در شهر پیشاور این کشور دستگیر کرد.

یک مقام امنیتی در مورد فرد دستگیر شده گفت: نام این فرد مقرب شاه است و با فرد دیگری از این گروه در شهر بهاولپور ارتباط داشته است. وی همچنین وابسته به یک مدرسه دینی نیز بوده است.

درحالی که دولت پاکستان وجود گروه تروریستی داعش را در این کشور بارها رد نموده است اما این گروه تروریستی پس از انتشار چند ماه قبل از تصاویر خود در رسانه اعماق به زبان عربی مبنی بر تشکیل ایالت پاکستان، کتاب تبلیغاتی معرفی و بیان اهدافش را نیز به زبان اردو برای مخاطب اردو زبان در فضای مجازی منتشر نموده است.

نمایندگان مجلس پاکستان بارها به نهادهای اطلاعاتی این کشور در مورد تبلیغات گروه تروریستی داعش در پاکستان هشدار داده اند و در مقابل نهادهای امنیتی به مجلس این کشور اطمینان داده اند که هیچ جایی برای نگرانی وجود ندارد.

لازم به ذکر است مقامات دولتی پاکستان از جمله دکتر محمد فیصل وزیر امور خارجه پاکستان بارها وجود گروه تروریستی داعش را در این کشور تکذیب نموده اند درحالی که بعضی از نمایندگان احزاب اپوزیسیون مخالف دولت بارها شواهد مستندی در این خصوص به ریاست مجلس این کشور ارائه نموده اند.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 مهر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 97

به "دستگیری یک عضو داعش در پیشاور پاکستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری یک عضو داعش در پیشاور پاکستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید