درخواست قهرمان پارالمپیک توکیو از فدراسیون برای جذب مربی خارجی

به گزارش آفتاب صبا، دارنده مدال طلای بازیهای پارالمپیک توکیو در پرتاب نیزه گفت: برای این که بتوانم در بازیهای پاراآسیایی چین و پارالمپیک پاریس در دوومیدانی به مدال طلا دست پیدا کنم، از فدراسیون جانبازان و معلولان درخواست جذب مربی خارجی کردم.

درخواست قهرمان پارالمپیک توکیو از فدراسیون برای جذب مربی خارجی

حامد امیری در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: مدتی است که تمرینات خود را برای شرکت در مسابقات جهانی دوومیدانی در ژاپن و بازیهای پاراآسیایی چین در خرم آباد شروع نموده ام و هر روز در ماده پرتاب نیزه 100 تا 300 پرتاب را انجام می دهم.

وی پیرامون این پرسش که آیا در وزنه و دیسک نیز تمرینات خود را پیگیری می کنید یا خیر؟ اعلام نمود: در حال حاضر روی نیزه تمرکز نموده ام و در صورتی که شرایط تمرین در دیسک و وزنه نیز فراهم گردد، تمرینات خود را در این دو رشته نیز شروع خواهم کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از مربی اختصاصی برخوردار هستید یا خیر؟ اضافه نمود: چند بار درخواست مربی داخلی نموده ام، اما چون شرایط حضور در خرم آباد را نداشتند، فعلا خودم مربی خودم هستم. البته به فدراسیون گفته ام که اگر می خواهند در پاراآسیایی چین و پارالمپیک 2024 پاریس مدال طلا خود را دوباره تکرار کنم به فکر جذب مربی خارجی باشند که منتظر تصمیم فدراسیون هستم.

امیری در انتها گفت: تلاشم بر این است که در پاراآسیایی چین و سپس پارالمپیک پاریس در هر 3 ماده وزنه، نیزه و دیسک در صورتی که شرایط فراهم باشد، به مدال طلا دست پیدا کنم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 آذر 1400 بروزرسانی: 20 آذر 1400 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1686

به "درخواست قهرمان پارالمپیک توکیو از فدراسیون برای جذب مربی خارجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست قهرمان پارالمپیک توکیو از فدراسیون برای جذب مربی خارجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید