خط و نشان مربی سپاهان برای پرسپولیس؛ با کسی تعارف نداریم!

به گزارش آفتاب صبا، خبرنگاران: سپاهان در جابجایی تابستانی بازیکنان بسیار با کیفتی را خریده و حالا جدی ترین مدعی قهرمانی است. این تیم البته فصل گذشته هم تا هفته آخر با پرسپولیسی ها برای رسیدن به نام قهرمانی رقابت می کرد که نتوانست جام را به دست بیاورد.

خط و نشان مربی سپاهان برای پرسپولیس؛ با کسی تعارف نداریم!

به گزارش خبرنگاران، برای فصل پیش رو شرایط سپاهان دگرگون شده و آن ها مهره های ارزشمندی از جمله مسعود ریگی، فرشاد احمد زاده و شهریار مغانلو را به خدمت گرفته اند و با چند ستاره کلیدی تیمشان در فصل گذشته مثل سروش رفیعی و سجاد شهباززاده هم تمدید کرده اند. طبیعی است که تیمی با چنین کیفیتی شانس زیادی برای قهرمانی در لیگ بیست و یک داشته باشد.

علیرضا مرزبان، مربی سپاهان با اشاره به همین تقویت اجرا شده، تیمش را مدعی اصلی قهرمانی می داند. او می گوید با پرسپولیسی ها رقابت ورزشی خواهند داشت، ولی برای رسیدن به نام قهرمانی با کسی تعارف ندارند. مرزبان که با فارس صحبت کرده در بخشی از صحبت هایش برای قهرمان کردن سپاهان در کورس با پرسپولیس می گوید: واقعا در پی این هستیم که رقابت ورزشی داشته باشیم. می توانیم حتی برای هم کری خوانی کنیم، اما معیار های ما انسانی می ماند. خاج از زمین هیچ مسئله ای با کسی نداریم. بحثمان ورزشی است و سعی می کیم سپاهان را امسال با جان و دلمان قهرمان کنیم. از این مساله یک قدم به عقب نمی رویم. اهداف ما در جهت قهرمان شدن تیم است و در این زمینه با کسی هم تعارف نداریم. سعی می کنیم تیمی قدرتمند و با احساس را وارد مسابقات کنیم. تیمی که سال گذشته با 65 امتیاز لیگ را به خاتمه رسانده الان باید برای قهرمانی مبارزه کند و ما به کسب قهرمانی امیدوار هستیم.

منبع: فرارو
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1640

به "خط و نشان مربی سپاهان برای پرسپولیس؛ با کسی تعارف نداریم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خط و نشان مربی سپاهان برای پرسپولیس؛ با کسی تعارف نداریم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید