خبرنگاران 20 میلیارد ریال برای تکمیل جاده بلوطستان ملکشاهی نیاز است

به گزارش آفتاب صبا، ایلام- خبرنگاران - مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده ای ایلام گفت: 20 میلیارد ریال برای تکمیل ابنیه و آسفالت جاده روستایی بلوطستان شهرستان ملکشاهی نیاز است.

خبرنگاران 20 میلیارد ریال برای تکمیل جاده بلوطستان ملکشاهی نیاز است

نورالله دلخواه روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران گفت: این جاده، شهرستان ملکشاهی را به بخش زرین آباد و شهرستان دهلران متصل می کند.

وی اضافه کرد: جاده ارتباطی روستای بلوطستان در قالب طرح ابرار اجرایی شده و 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و چهار کیلومتر آن آماده شن ریزی است.

مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده ای ایلام از هزینه 10 میلیارد ریالی برای این طرح بصورت امانی ، پیمانی خبر داد و اضافه کرد: با توجه به اینکه احداث این جاده از مطالبات مردمی است ، تلاش می کنیم با جذب اعتبارات ملی این پروژه را تکمیل کنیم و این طرح هم اکنون با 50 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست.

دلخواه با اشاره به دیگر پروژه های حوزه راه روستایی در منطقه تاکید کرد: روکش راستا پهله به سمت سه راهی کاور و سه راهی گوراب به سمت پهله در حال اجراست و رفع مسائل راه های روستایی دو بخش سراب میمه و زرین آباد در قالب طرح ابرار دنبال می شوند.

دلخواه به پیشرفت 50 درصدی راهدارخانه میمه نیز اشاره کرد و گفت: امیدواریم با تامین اعتبار در سال آینده شاهد بهره برداری از آن باشیم.

منبع: ایرنا
انتشار: 18 آذر 1399 بروزرسانی: 18 آذر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1106

به "خبرنگاران 20 میلیارد ریال برای تکمیل جاده بلوطستان ملکشاهی نیاز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 20 میلیارد ریال برای تکمیل جاده بلوطستان ملکشاهی نیاز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید