تمام ابعاد حادثه تلخ هواپیمای اوکراینی باید روشن گردد

به گزارش آفتاب صبا، معاون اول رییس جمهور در منزل سعید کدخدازاده یکی از جانباختگان سانحه هواپیمای اوکراینی حضور یافت.

تمام ابعاد حادثه تلخ هواپیمای اوکراینی باید روشن گردد

به گزارش آفتاب صبا، اسحاق جهانگیری عصر امروز(سه شنبه) در ملاقات با خانواده سعید کدخدازاده دانشجوی دکتری شیمی آلی که در حادثه هواپیمای اوکراینی جان خود را از دست داد، ضمن تسلیت و ابراز همدردی با این خانواده داغدار، گفت: در این حادثه بسیار تلخ و دردناک، تعداد زیادی از نخبگان و سرمایه های بزرگ کشور از دست رفتند.

معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه سوال های متعددی در باره این حادثه تاسف بار وجود دارد، اضافه کرد: باید ابعاد مختلف این اتفاق معین و جزئیات آن به مردم اطلاع رسانی گردد.

جهانگیری ادامه داد: دولت از عمق وجود از این اتفاق تلخ و دردناک متاثر است و هیاتی را با مسئولیت وزیر راه و شهرسازی مامور نموده است تا هماهنگی های لازم برای شناسایی و تحویل پیکرهای جانباختگان این حادثه به خانواده هایشان انجام گردد.

پدر و مادر و اعضای خانواده این جانباخته حادثه هواپیمای اوکراینی نیز ضمن قدردانی از حضور معاون اول رییس جمهور، خواهان روشن شدن ابعاد این حادثه و دریافت پاسخ های روشن به سوالات مطرح شدند.

پدر سعید کدخدازاده همچنین با اشاره به ویژگی ها و خصوصیات فرزند خود، گفت: سعید فرزندی بسیار مومن و اهل مطالعه بود و قرار بود چند ماه دیگر دوره دکتری در رشته شیمی آلی را به اتمام برساند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 502

به "تمام ابعاد حادثه تلخ هواپیمای اوکراینی باید روشن گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمام ابعاد حادثه تلخ هواپیمای اوکراینی باید روشن گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید