تاکید دوباره دست اندرکاران شنای پروانه به رعایت پروتکل های بهداشتی

به گزارش آفتاب صبا، محمد کارت کارگردان فیلم سینمایی شنای پروانه گفت: تنها امید من این است که مخاطب فرهیخته سینما بتواند با حفظ پروتکل های بهداشتی، فیلم را ببیند و امیدوار هستیم این حرکت که قرار است سینما را دوباره احیا کند، به نتیجه برسد.

تاکید دوباره دست اندرکاران شنای پروانه به رعایت پروتکل های بهداشتی

به گزارش خبرنگاران، طبق گزارش رسیده، اکران مردمی فیلم سینمایی شنای پروانه شامگاه 9 تیر با حضور محمد کارت (کارگردان)، رسول صدرعاملی (تهیه نماینده)، محمدصادق رنج کشان (سرمایه گذار)، پانته آ بهرام، طناز طباطبایی، علی شادمان و آبان عسگری (بازیگران) در ششمین روز شروع اکران عمومی فیلم در سینماآستارا برگزار گردید.

پیش از شروع این اکران، عوامل فیلم روی صحنه رفتند و ضمن تشکر از حضور تماشاگران در سالن از آنها دعوت کردند تا با رعایت پروتکل های بهداشتی شنای پروانه را ببینند.

رسول صدرعاملی تهیه نماینده شنای پروانه در این مراسم گفت: من از محمدصادق رنج کشان تشکر می کنم که در این شرایط - که در آن هر فیلم ممکن است به تنها یک ششم فروش در حالت عادی دست یابد- به اکران شنای پروانه رضایت داده است.

او اضافه نمود: اکران شنای پروانه عجیب و غریب ترین اکران فیلم در ایران و حتی دنیا است چرا که تعداد چشمگیری از مخاطبان عاشق سینما را با وجود رویارویی همه ما با بیماری کرونا، به سالن های سینما جذب نموده است. خبر پرشدن سالن های شنای پروانه و استقبال مردم، حتی به خارج از مرزها هم رسیده و من امیدوارم که مردم همچنان از این اثر حمایت نمایند.

محمد کارت کارگردان شنای پروانه گفت: این فیلم که توسط بخش خصوصی ساخته شده، در شرایط فعلی روی پرده رفته است و تنها امید من این است که مخاطب فرهیخته سینما بتواند با حفظ پروتکل های بهداشتی، فیلم را ببیند و امیدوار هستیم این حرکت که قرار است سینما را دوباره احیا کند، به نتیجه برسد.

پانته آ بهرام در سخنان کوتاهی گفت: سینما عشق است و زنده نگه داشتنش، زنده نگه داشتن یک عشق جمعی است که ما را تحت هرشرایطی - حتی شرایط کرونایی- اینگونه کنار همدیگر جمع می نماید.

او خطاب به مخاطبان حاضر در سالن گفت: قطعا شما هم عاشق سینما هستید و ممنون که یاری می کنید سینما زنده بماند.

علی شادمان با تشکر از مردم برای حضور و استقبال از شنای پروانه، گفت: شنای پروانه ماحصل یک عشق جمعی است و ما خیلی دوستش داریم. شاید بتوانم بگویم استقبالی که این روزها از فیلم انجام شده، از همین انرژی جمعی آمده است که به تماشاگر منتقل می گردد.

طناز طباطبایی و آبان عسگری هم در سخنان کوتاهی از تماشاگران به خاطر حضور در این اکران تشکر کردند و از همه مردم خواستند تا برای دیدن فیلم پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند.

در بخش دیگری از مراسم شروعین اکران مردمی شنای پروانه در سینما آستارا، محمدصادق رنج کشان سرمایه گذار فیلم ضمن خیر مقدم به همه افرادی که در این شرایط بد به سالن سینما آمده اند، گفت: این حضور نشان می دهد که شما چقدر سینما را دوست دارید. جایگاه های خالی این سالن، به واسطه شرایط کرونایی و رعایت پروتکل های بهداشتی است و ما مصر به رعایت آن هستیم. امیدوارم وقتی فیلم را دیدید، با حال خوب از سالن سینما خارج شوید.

فروش فیلم شنای پروانه بر اساس اولین آمار سمفا، در کم تر از یک هفته بیش از 947 میلیون فروش داشته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 908

به "تاکید دوباره دست اندرکاران شنای پروانه به رعایت پروتکل های بهداشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید دوباره دست اندرکاران شنای پروانه به رعایت پروتکل های بهداشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید