باید مسببان حادثه سقوط هواپیما مجازات شوند

به گزارش آفتاب صبا، خبرنگاران/سمنان عضو کمیسیون بهداشت و درمان و نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی خواهان پیگیری جدی و همه جانبه موضوع سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی برای روشن تر شدن حقایق برای مردم و خانواده های داغدار شد.

باید مسببان حادثه سقوط هواپیما مجازات شوند

دکتر احمد همتی، ضمن تسلیت حادثه ناگوار سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی اظهار کرد: متاسفانه این حادثه موجب از دست دادن جمعی از هم وطنان، اتباع خارجی و بعضی از نخبگان کشور شد.

وی بر ضرورت برخورد با مسببان این فاجعه تاکید و اظهار داشت: تمامی مسببان این حادثه جانگداز که احساسات و افکار عمومی مردم را به سخره گرفته اند باید به مجازات برسند.

همتی اضافه نمود: چیزی که بیش از حادثه سقوط هواپیما مردم ما را نگران و عصبانی می نماید، تحلیل های غلط و غیر کارشناسی است که متاسفانه در کشور رایج شده و تاثیرات بسیار منفی را در عرصه های مختلف ایجاد و موجب از بین رفتن اعتماد مردم می شود.

وی در پاسخ به پرسش آفتاب صبا در مورد چرایی تاخیر در اعلام حقایق این حادثه به آفتاب صبا گفت: آنچه که مسلم است از همان ساعت اولیه حادثه علت آن معین بوده و فرافکنی های بی مورد و بی اساس خطای آشکار و نابخشودنی است. چرا باید دولت ها و رسانه های خارجی ما را مجبور به راست گویی نمایند؟!

این عضو فراکسیون امید اضافه نمود: اگر روزی برسد کسانی که اساس کار آنان تهمت زدن است در هر صندلی و سِمَتی منفورترین افراد جامعه باشند و از طرف حاکمیت و مردم طرد شوند مسائل کشور ما به مراتب کمتر می شد.

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: امیدوارم زودتر به خود آئیم و اساس کارمان را بر صداقت و راستی و عقلانیت و علم قرار دهیم تا به اهداف عالیه نظام اسلامی مان نائل آئیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 500

به "باید مسببان حادثه سقوط هواپیما مجازات شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باید مسببان حادثه سقوط هواپیما مجازات شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید