اولین شوک میلیاردی اسکوچیچ به فدراسیون، نیامده باید خسارت بدهد!

به گزارش آفتاب صبا، دراگان اسکوچیچ تا همین چهار روز پیش سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بود اما بعد از پافشاری های زیاد توانست رضایت مسئولان باشگاه صنعت نفت را برای جدایی از این تیم بگیرد. اسکوچیچ یکباره به سمت تیم ملی ایران چرخید و امروز به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شد.

اولین شوک میلیاردی اسکوچیچ به فدراسیون، نیامده باید خسارت بدهد!

به این ترتیب این مربی کُروات از امروز کارش را برای آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران و بازی های حساسی که در پیش دارد، شروع می نماید.

نکته جالب توجه حضور اسکوچیچ در تیم ملی، غرامتی است که باید به باشگاه صنعت نفت پرداخت کند. در توافقنامه باشگاه صنعت نفت با اسکوچیچ برای جدایی این مربی آمده است که اسکوچیچ در صورتی که به هر تیم دیگری تا سرانجام این فصل برود، باید مبلغ 140 هزار دلار پرداخت کند.

قرارداد اسکوچیچ با صنعت نفت برای این فصل 140 هزار دلار بود. این مربی نزدیک به 98 هزار دلار از نفت آبادان دریافت نموده بود که با همین مبلغ حاضر شد قراردادش را فسخ کند.

اما نفتی ها که گویا از مذاکرات مربی خود با خبر بودند، صدور توافقنامه را مشروط به این کردند که اسکوچیچ در صورت حضور روی نیمکت تیم دیگری(از جمله تیم ملی فوتبال ایران) تا سرانجام فصل 2019-2020، باید کل قراردادش (140 هزار دلار) را به صنعت نفت به عنوان غرامت بدهد.

به این ترتیب در این شرایط نامناسب اقتصادی، پرداخت این پول که بیش از یک میلیارد تومان می گردد می تواند بخشی از بار مسائل اقتصادی صنعت نفت را به دوش بکشد و نفتی ها از انتقال مربی خود به تیم ملی شاد ترین خواهند بود!

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 541

به "اولین شوک میلیاردی اسکوچیچ به فدراسیون، نیامده باید خسارت بدهد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین شوک میلیاردی اسکوچیچ به فدراسیون، نیامده باید خسارت بدهد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید