انتقاد حمید درخشان از شرایط تیم ملی فوتبال

به گزارش آفتاب صبا، پیشکسوت فوتبال ایران از برگزار نشدن بازی های تدارکاتی برای تیم ملی کشورش انتقاد کرد.

انتقاد حمید درخشان از شرایط تیم ملی فوتبال

حمید درخشان در گفت و گو با آفتاب صبا، درباره پیروزی دو برصفر تیم ملی ایران مقابل هنگ کنگ در انتخابی جام دنیای گفت: خیلی راحت بازی کردیم چون بهتر از حریف بودیم. همه چیز تحت کنترل ما بود. فضا و ابتکار عمل را داشتیم و هر کاری دلمان می خواست انجام دادیم.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه هنگ کنگ در اندازه تیم ملی ایران نبود، اضافه نمود: فکر می کنم برتری ما نسبت به هنگ کنگ کامل بود و به هر شکل بهتر بودیم. هنگ کنگ تیمی نبود که ما را اذیت کند و یک بازی تدارکاتی خیلی خوب برای ما بود که بازیکنان خودمان را ارزیابی کنیم و بتوانیم شناخت بیشتری پیدا کنیم.

وی درباره مسائل قبل از این بازی و برگزار نشدن بازی تدارکاتی و پرداخت نشدن حقوق ویلموتس تاکید کرد: داستان تکراری و همیشگی مسائل مالی را همچنان در ایران داریم. این اتفاق خیلی بد است. بارها از مسائل مالی و برگزار نشدن دیدار محبت آمیز لطمه خوردیم و به آن توجه نمی کنیم.

درخشان گفت: در مجموع ما بهتر بودیم. البته حریف قدرتمند نبود و نمی توانست ما را اذیت کند. این اتفاق شروع خوبی برای قدم اول در انتخابی جام دنیای بود.

وی به تغییرات ویلموتس در سبک بازی تیم ملی اشاره کرد و گفت: تغییر و تحولی هم در نوع بازی ما به چشم آمد. یک مقدار تهاجمی کار کردیم و تیم حریف هم بسته کار کرد. اینکه مقابل بازی بسته حریف پیروز به زدن دو گل شدیم، اتفاق خوبی است.

درخشان با بیان اینکه برگزار نشدن بازی تدارکاتی به علت مسائل مالی در دنیا منسوخ شده است، ادامه داد: به نظرم تکرار این اتفاقات خیلی بد است. باید مسائل مالی را حل کنیم. سال ها است که وارد فوتبال حرفه ای شدیم اما هنوز درگیر نبود پول هستیم. نداشتن بازی تدارکاتی منسوخ شده است. صحبت درباره این مسائل تکراری است.

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: نباید انتظار داشته باشیم با این وضعیت قهرمان آسیا شویم. اگر وضع به همین منوال باشد باید به همین جایگاه هم راضی شویم.

وی به اهمیت بازی با عراق و بحرین اشاره کرد و گفت: هم بازی با بحرین و عراق برای ما مشکل خواهد بود چون تیم های خوبی هستند اما به نظرم حتما باید بازی تدارکاتی خوبی را داشته باشیم و به آمادگی کامل برسیم. آرزوی پیروزیت برای تیم ملی دارم. ان شاءالله که در آینده بهتر از این عمل کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 مهر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 121

به "انتقاد حمید درخشان از شرایط تیم ملی فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد حمید درخشان از شرایط تیم ملی فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید