اظهارنظر نگران کننده مسئولان استقلال، اتفاق سیاه تکرار می شود؟

به گزارش آفتاب صبا، به گزارش خبرنگاران، بهمن سال 85 یک لکه تاریک در تاریخ باشگاه استقلال ثبت شد. کنار گذاشته شدن از جام باشگاه های آسیا به دلیل نا آشنایی با قوانین، جدی نگرفتن هشدارهای AFC و دیر ارسال کردن مدارک نتیجه ای تلخ برای آبی پوشان داشت.

اظهارنظر نگران کننده مسئولان استقلال، اتفاق سیاه تکرار می شود؟

در آن مقطع، زمانی که هشدارهای لازم به استقلالی ها داده می شد، آنها به این گمان که شاید هشدارهای AFC هم مثل فوتبال ایران ضمانت اجرایی نداشته باشد، با خونسردی کامل مدارک لازم و اسامی تیم شان را در موعد مقرر برای AFC ارسال نکردند.

بیش از 12 سال از حذف عجیب آبی پوشان از آسیا می گذرد و امروز که در شهریور سال 98 قرار داریم، اظهار نظرهایی از برخی مسئولان این باشگاه شنیده می شود که بی شباهت به اظهار نظرهای مسئولان آن زمان این باشگاه نیست.

در سال 85 مقداد نجف نژاد مدیرعامل وقت در اظهار نظری عجیب بیان داشت مدارک را با پست عادی برای AFC ارسال کردیم، شاید کمی دیر برسد اما حتما می رسد. مدارک به موقع رسید، دیر رسید یا اصلا نرسید، حاصلش آن شد که کنفدراسیون فوتبال آسیا خیلی راحت آبی پوشان را از جام باشگاه های آسیا کنار گذاشت.

امروز هم اظهار نظری عجیب از یک مسئول می شنویم که گفته دوشنبه و سه شنبه ایران تعطیل است و ما چهارشنبه مدارک را ارسال می کنیم.

هواداران استقلال که اتفاقات تلخ سال 85 را فراموش نکرده اند، حق دارند با شنیدن این اظهار نظرها و یادآوری خاطرات تلخ آن سال، نگران آینده تیم شان در لیگ قهرمانان آسیا باشند.

برخی از مدیران این مجموعه خبر از تکمیل مدارک باشگاه برای ارائه به AFC می دهند، اما هنوز این اتفاق به صورت عملی روی نداده است و اسنادی برای کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال نشده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 مهر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 118

به "اظهارنظر نگران کننده مسئولان استقلال، اتفاق سیاه تکرار می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارنظر نگران کننده مسئولان استقلال، اتفاق سیاه تکرار می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید