تور اروپا ارزان: از تورهای اروپا پاییز و زمستان 1400 غافل نشوید!

به گزارش آفتاب صبا، شاید سفر به اروپا در پاییز یکی از برترین تصمیماتی باشد که در طول عمر خود می گیرید!

تور اروپا ارزان: از تورهای اروپا پاییز و زمستان 1400 غافل نشوید!

با ما سفر کنید و با تور اروپا ارزان از قاره سبز اروپا دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

در تورهای اروپا، به معنای واقعی کلمه، هزاران جاذبه شگفت انگیز وجود دارد. در فصل پاییز پس از به اتمام رسیدن پر دنیاگرد ترین فصل سال، یعنی تابستان، از جمعیت کاسته شده، اما خورشید تابستان هنوز باقی است و خنک تر از تابستان است، نرخ سفرها و قیمت ها کاهش چشمگیر داشته. فرصت های زیادی برای سرگرمی و گشت در طبیعتی که به برگ های رنگارنگ پاییزی مزین شده وجود دارد. البته گفتنی است که با توجه به واکسیناسیون های عمومی در سطح دنیا کم کم مرز کشورهای اروپایی در حال بازگشایی به روی دنیاگرد ها از سراسر دنیا می باشد.

محبوب ترین مقاصد سفر به اروپا کدام کشورهاست؟

همانطور که گفته شد اروپا قاره ای سراسر زیبایی و شگفتی است. اگر عاشق تماشا بناهای قرون وسطایی می باشید بدون شک تور ایتالیا و تور فرانسه با کلیساها، کاخ ها و بناهای بزرگ و با عظمت، یکی از به یاد ماندنی ترین تورها برای شما خواهد بود. به لحاظ اخذ ویزای نسبتاً راحت شینگن تور سوئیس مطمئناً انتخاب درستی است. اگر می خواهید به کشور صنعت بروید تور آلمان انتخاب مناسبی است و در آخر اگر در پی زیبایی های اروپا هستید تور اسپانیا را از دست ندهید.

قیمت های تور پاییز اروپا چه تفاوتی با قیمت تور اروپا در سایر فصل ها دارد؟

پاییز از فصول میانی محسوب می گردد. تابستان با هوایی گرم، پر ازدحام و قیمت هایی گران قبل از پاییز قرار گرفته است و زمستان با آب و هوایی سرد، خالی از جمعیت و مقرون به صرفه ترین قیمت ها پس از پاییز فرا می رسد. پس همانطور که حدس می زنید، پاییز میانه ای از این دو فصل است. قیمت ها از تابستان مقرون به صرفه تر می باشد، بسته به آن که آغاز یا سرانجام پاییز را برای سفر به اروپا برمی گزینید، هوا می تواند گرم یا سرد و بارانی باشد؛ اما هوای سرد و بارانی پاییزی قطعاً از آب و هوای زمستان بهتر است! همانطور که در بالا ذکر شد اگر اوایل پاییز را برای سفر خود انتخاب کنید، نرخ ها پایین تر از تابستان است، هوا مطبوع و آفتابی است و برای گردش و استراحت فضای خصوصی بیشتری در اختیار دارید.

قیمت تور اروپا

با توجه به اینکه در فصل پاییز به علت بازگشایی مدارس و خنک تر شدن هوا در اروپا تقاضای سفر به اروپا کمتر می گردد قیمت تور اروپا نیز پایین تر خواهد آمد. گفتنی است که قیمت تور اروپا رابطه مستقیمی با نوع توری که شما انتخاب می کنید خواهد داشت. یعنی شما اگر بخواهید از تورهای لوکس اروپا بهره ببرید مسلماً قیمت تور لوکس اروپا با برترین کیفیت و امکانات بالا تر از قیمت تور های اقتصادی اروپا خواهد بود. اگر در شرایط کنونی در پی یک تور اروپایی با قیمت مناسب هستید پیشنهاد ما به شما تور سوئیس می باشد.

مدارک لازم برای تور اروپا

 • فرم درخواست ویزای شینگن
 • 2 قطعه عکس 3.5 ×5
 • پاسپورت معتبر متقاضی
 • رزرو بلیط هواپیما و برنامه سفری
 • بیمه مسافرتی
 • گواهی شغلی
 • سابقه بیمه
 • مدارک اقتصادی (گردش 3 ماهه + سند ملکی)
 • کارت واکسیناسیون 2 دوز کامل (برای افراد بالای 12 سال الزامی)

نکته: برای کارت واکس، اخذ QR-CODE ضروری است. برای اخذ این کد به 2 روش غیر حضوری برای ساکنین تهران و کرج با مراجعه به سامانه وزارت بهداشت و روش حضوری برای سایر شهرستان ها با مراجعه به انستیتو پاستور های محل اقامت خود اقدام نمایید.

تورهای مقرون به صرفه اروپا؛ تقویت تاریخچه سفری

همانطور که از نام تور مقرون به صرفه اروپا پیداست، از این تورها، تور اقتصادی اروپا نیز یاد می گردد. به این معنی که اولاً مدت اقامت محدود می باشد، یک مقصد سفری بیشتر ندارد و شامل تورهای ترکیبی اروپا نمی گردد و هتل های آن معمولاً 3 ستاره می باشد. این هتل ها برای 2 دسته بسیار مهم می باشد. دسته اول کسانی که بودجه محدودی برای سفر به اروپا در نظر گرفته اند. دسته دوم و مهم ترین آن ها کسانی که برای بار اول به اروپا سفر می نمایند و اصطلاحاً ویزا اولی ها می باشند. زیرا ویزا اروپا و یا ویزا شینگن برای بار اول اگر به صورت گروهی و تور اقدام گردد بسیار راحت تر از ویزا انفرادی اروپا اخذ می گردد. تور مقرون به صرفه اروپا برترین راه برای تقویت تاریخچه سفری اروپا جهت اخذ ویزا می باشد.

تور لحظه آخری اروپا

با توجه به اینکه سفر به اروپا نیازمند ویزا می باشد و اخذ ویزا در برترین حالت 1 ماه از اقدام تا اخذ ویزا به طول می انجامد امکان استفاده از تور لحظه آخری اروپا را نخواهید داشت مگر اینکه از قبل ویزا اروپا را در پاسپورت خود داشته باشید. برای اطلاع از تور های لحضه آخری اروپا با ما همراه باشید.

تورهای ترکیبی اروپا

یکی از پرطرفدارترین نوع تور اروپا مهر 1400، تورهای ترکیبی اروپا یا تور های دور اروپا می باشد. همانطور که از نام این تور ها پیداست تور ترکیبی اروپا به توری اطلاق می گردد که اگر شما یک تور ترکیبی اروپا را تهیه کنید، در سفر خود به 2 یا 3 و یا حتی 4 کشور مختلف در اروپا و یا حوزه شنگن سفر خواهید کرد. معمولاً تور های ترکیبی اروپا از 8 شب آغاز می گردد، هتل های آن ها 3 - 4 و 5 ستاره می باشد و مسلماً هزینه بیشتری باید پرداخت گردد. می توان از این تور ها با عنوان تور های لوکس اروپا نیز یاد کرد.

ویزا اروپا در مقابل واکسن کرونا؛ هر کشور کدام واکسن را تایید می نماید؟

برای سفر به اروپا هر کدام از کشور ها واکسن های مختلفی را تایید می نمایند. در ادامه واکسن های مورد تایید کشور های مختلف را با هم مرور می کنیم:

 • واکسن های مورد تایید فرانسه: واکسن های فایزر، جانسون اند جانسون، آسترازنکا، مدرنا به انضمام سینوفارم و سینوواک
 • واکسن های مورد تایید اسپانیا: واکسن های فایزر، جانسون اند جانسون، آسترازنکا، مدرنا به انضمام سینوفارم و سینوواک
 • واکسن های مورد تایید هلند: واکسن های فایزر، جانسون اند جانسون، آسترازنکا، مدرنا به انضمام سینوفارم و سینوواک
 • واکسن های مورد تایید سوئیس: واکسن های فایزر، جانسون اند جانسون، آسترازنکا، مدرنا به انضمام سینوفارم و سینوواک
 • واکسن های مورد تایید اتریش: واکسن های فایزر، جانسون اند جانسون، آسترازنکا، مدرنا به انضمام سینوفارم و سینوواک
 • واکسن های مورد تایید آلمان: واکسن های فایزر، جانسون اند جانسون، آسترازنکا و مدرنا
 • واکسن های مورد تایید ایتالیا: ایتالیا در حال حاضر واکسنی را به طور رسمی اعلام نکرده، به این علت که در حال حاضر امکان ورود دنیاگرد به این کشور امکان پذیر نیست و صرفاً ویزا فامیلی صادر می نماید. از شرایط ورود به ایتالیا 14 روز قرنطینه در محل اقامت می باشد.

نکته: حتما باید هر 2 دوز یکی از واکسن های مورد تایید را زده باشید. در ضمنً هم به هنگام ورود و هم به هنگام خروج از کشور مقصد از شما تست کرونا خواهند گرفت.

شما برای اطلاع از برترین قیمت تور اروپا می توانید به وسیله سایت نهال گشت و یا تماس با شماره 02633143 با کارشناسان ما در ارتباط باشید و از اخبار و قیمت های لحظه ای تور اروپا با خبر شوید.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 9 دی 1400 بروزرسانی: 9 دی 1400 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1706

به "تور اروپا ارزان: از تورهای اروپا پاییز و زمستان 1400 غافل نشوید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور اروپا ارزان: از تورهای اروپا پاییز و زمستان 1400 غافل نشوید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید