ادامه افزایش قیمت خودرو در روز انتخاب وزیر صمت

به گزارش آفتاب صبا، خبرگزاری خبرنگاران- رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو گفت: پیش بینی می گردد با انتخاب وزیر جدید صنعت، معدن و تجارت فرایند افزایش قیمت خودرو در بازار ساماندهی گردد.

ادامه افزایش قیمت خودرو در روز انتخاب وزیر صمت

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، سعید موئتمنی اضافه نمود:متاسفانه شاهد افزایش قیمت خودرو بر روی کاغذ هستیم و همین امر باعث شده تا قیمت ها واقعی نباشد و معاملات را به صفر برساند.

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو گفت: به خریداران توصیه می کنیم در شرایط فعلی به هیچ عنوان از بازار خودرو خرید نکنند چرا که در نهایت منجر به ضرر آن ها خواهد شد.

وی گفت: به دلیل نداشتن سقف قیمت در این بازار، هرکسی هر قیمتی که دلش می خواهد معین قیمت می نماید و قیمت ها کاملا سلیقه ای و ساختگی است.

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو اضافه نمود: در دو سه هفته گذشته، هیچکدام از همکاران ما معامله یا قراردادی انجام نداده اند و بازار در رکود کامل به سر می برد.

آقای موئتمنی گفت: برای مثال قیمت محصولات سایپا امروز در نمایشگاه های خودرو و همچنین در فضای مجازی کاملا متفاوت است چنانکه اختلاف قیمت ها به بیش از 10 میلیون تومان می رسد.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از صدا و سیما، وی در انتها اضافه نمود: پیش بینی می گردد با آمدن وزیر جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت که امروز در مجلس شورای اسلامی رای اعتماد گرفتند و برنامه هایی که دارند در هفته های آینده شاهد اتفاقات خوبی در بازار خودرو باشیم.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 13 آبان 1399 بروزرسانی: 13 آبان 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 1031

به "ادامه افزایش قیمت خودرو در روز انتخاب وزیر صمت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه افزایش قیمت خودرو در روز انتخاب وزیر صمت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید