ابهام و دوگانگی در آمار فوتی های کرونا ، شرایط مازندران بغرنج شد ، مردم نباید هزینه مصلحت اندیشی ها را بدهند

به گزارش آفتاب صبا، یک عضو مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه شیوع کرونا در استان مازندران به شرایط بغرنجی رسیده است، اظهار کرد: مردم برای سلامتی خود و اهالی استان مازندارن اهمیت قائل شده و به این استان سفر نکنند.

ابهام و دوگانگی در آمار فوتی های کرونا ، شرایط مازندران بغرنج شد ، مردم نباید هزینه مصلحت اندیشی ها را بدهند

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، علی نجفی خوشرودی با اشاره به گسترش کرونا در استان مازندران گفت: متاسفانه شرایط شیوع کروناویروس در استان مازندران به ویژه شهرستان بابل به شرایط بغرنجی رسیده که هجوم مسافران به این استان شرایط را سخت تر نموده است.

وی با بیان اینکه سه بیمارستان عظیم در شهرستان بابل گنجایش پذیرش بیماران جدید را ندارند، اضافه نمود: متاسفانه کمبود امکانات اولیه برای پیشگیری و همچنین کمبود تجهیزات و بعضی اقلام دارویی مسائل مردم را مضاعف نموده است که باید مسوولان وزارت بهداشت به این موارد توجه ویژه ای داشته باشند.

نماینده بابل با تاکید بر اینکه مردم برای پیشگیری از ابتلا به کرونا در خانه هایشان بمانند، گفت: از مردم می خواهم در خانه بمانند. مسافرین محترم سایر نقاط کشور برای سلامتی خود و اهالی استان مازندران اهمیت قائل شده و از سفر بپرهیزند.

نجفی تاکید نمود که باید تردد به استان های شمالی با محدودیت جدی یا حتی ممنوعیت روبرو گردد نه اینکه تصمیم مسئولان استانی از جهات دیگر نقض گردد؛ به داد مردم برسید، مردم نباید هزینه بعضی مصلحت اندیشی های غیرضروری را بپردازند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه سلامت و جان و روان مردم بخشی از امنیت ملی است، اضافه نمود: ابهامات و دوگانگی در آمار فوت شدگان نباید به کوچک شمردن ابعاد این بحران منجر گردد، تجربه چین در مهار بحران جلوی چشم ماست.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 6 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: aftabesaba.ir شناسه مطلب: 638

به "ابهام و دوگانگی در آمار فوتی های کرونا ، شرایط مازندران بغرنج شد ، مردم نباید هزینه مصلحت اندیشی ها را بدهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابهام و دوگانگی در آمار فوتی های کرونا ، شرایط مازندران بغرنج شد ، مردم نباید هزینه مصلحت اندیشی ها را بدهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید